Het team:
Als Manager Collecte en Acties maak je deel uit van het Team Impactmarketing. Dit team draagt zorg voor het creëren van urgentie en compassie voor de ernst van longziekten bij nieuwe en bestaande doelgroepen en zet zich in voor de werving van inkomsten. Aansluitend bij de behoefte van onze doelgroepen/achterban, betrekken en activeren we hen.
De functie:
Je bent verantwoordelijk voor het (door)ontwikkelen van een fondsenwervende strategie met betrekking tot de jaarlijkse collecte en kom-in-actie projecten (particuliere en zakelijke markt) en de implementatie hiervan. Je bent de drijvende kracht binnen het collecte scrumteam. Als productowner weet jij als geen ander mensen te motiveren en heb je een talent voor het oplossen van vraagstukken. Je zet de lijn uit en bereikt samen met het team je resultaten.
Hiernaast werk je intensief samen met je collega’s van vrijwillige inzet en het zakelijke team in het (door)ontwikkelen van ons actieplatform Kom in actie voor gezonde lucht en gezonde longen! (voorlongfonds.nl). Je kent je doelgroepen voor particulieren en bedrijven en hebt het talent deze kennis om te zetten in aansprekende, succesvolle ’kom-in-actie’ proposities voor zowel particulieren als zakelijke relaties.
Vanuit je senior rol en ervaring ben je in staat breed te denken. Je krijgt energie van het betrekken en begeleiden van (directe) collega’s. Als onderdeel van het Impactmarketing team geef je mede invulling aan de koers van Impactmarketing.
Heb je interesse in deze uitdagende en veelzijdige functie? Dan ontvangen wij graag je sollicitatie via de button Solliciteren.
Voor meer informatie over deze functie kun je terecht bij Ruth van Bommel, Manager Impactmarketing, telefoonnummer 06-520 70 253.
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.